Regulamin WyszukajPlik.pl
 1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z wyszukiwarki plików WyszukajPlik.pl.
 2. Warunkiem korzystania z wyszukiwarki WyszukajPlik.pl jest zaakceptowanie niniejszego regulaminu.
 3. WyszukajPlik.pl to internetowa wyszukiwarka plików która indeksuje zawartość popularnych stron internetowych. Wyszukiwarka WyszukajPlik.pl wyświetla zapisaną treść oraz odnośniki do zewnętrznych stron internetowych powiązanych z wyszukiwaną frazą/zapytaniem przez użytkownika.
 4. Administrator wyszukiwarki WyszukajPlik.pl nie ma wpływu na treści prezentowane przez zewnętrzne strony internetowe i na frazy wpisywane przez użytkowników.
 5. WyszukajPlik.pl nie jest hostingiem plików. Na stronie nie są przechowywane żadne pliki których nazwy pojawiają się na niej. Pobieranie plików ze strony WyszukajPlik.pl jest niemożliwe. Administrator strony nie publikuje żadnych plików w Internecie.
 6. Jeśli posiadasz prawa autorskie do nazw plików wyświetlanych na WyszukajPlik.pl i nie życzysz sobie aby ich nazwy się wyświetlały, prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego.
 7. Korzystanie z wyszukiwarki WyszukajPlik.pl jest bezpłatne oraz nie wymaga rejestracji.
 8. Na wyszukiwarce WyszukajPlik.pl wyświetlane są reklamy. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treści dostępne na reklamowanych zewnętrznych stronach internetowych. Podmiotem odpowiedzialnym za zawartość reklamowanych stron internetowych jest reklamodawca.
 9. Wyszukiwarka WyszukajPlik.pl nie gromadzi informacji o użytkownikach ani nie używa plików cookie, jednak nasi partnerzy i reklamodawcy mogą korzystać z plików cookie oraz śledzić aktywność użytkowników.
 10. Administrator WyszukajPlik.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakość bądź brak funkcjonowania wyszukiwarki spowodowane siłą wyższą.
 11. Regulamin może ulec zmianie w każdej chwili. Zmiany obowiązują od momentu publikacji.